Букмекери України

Найкращі букмекерські контори України | Огляд 2023

Пропонуємо до вашої уваги інформаційний матеріал, в якому будуть перераховані найкращі букмекерські контори України у році.

Найкращі букмекерські контори: рейтинг букмекерів

Кращі букмекери України
Пропозиція букмекерів
Стати клієнтом і отримати бонус

1.Vbet

vbet краща бк

 

🎁Спорт-бонус: фрібет до 1500 грн🎁

⏩Промокод - BETMAX

 

2. Паріматч

паріматч краща бк

🎁Спорт-бонус: фрібет 300 грн🎁

🎁Спорт-бонус:фрібет до 4500 грн🎁

⏩Промокод - FAVMAX

Кращі букмекерські контори у році

Букмекерські контори
Бонус
Промокод

Vbet

1500 грн

BETMAX

Favbet

 

4500 грн

FAVMAX

Parimatch

 

300 грн

-

Яка букмекерська контора краща?

Пропонуємо вам ознайомитись із переліком тих українських букмекерів, які на даний момент виконують усі необхідні умови та відповідають усім світовим стандартам, щоб увійти до списку найкращих букмекерських компаній.

  1. Паріматч
  2. Фавбет
  3. Вбет

Недостатньо вести агресивну рекламну компанію та бути популярним букмекером, щоб потрапити до категорії “Кращі букмекерські контори Україні”. Для цього потрібно дотримуватись певних критеріїв, про які ми зараз поговоримо.

Содержание страницы

Найкращі букмекерські контори: Яким критеріям потрібно відповідати?

Перед тим, як перейти до кожної БК, зазначеної вище, коротко розповімо, які критерії варто враховувати при виборі букмекерської компанії для ставок на спорт. Знайти найкращі букмекерські контори України не так просто, як може здатися, тому потрібно бути уважним при вивченні тієї чи іншої БК, а ми вам з цим постараємось допомогти.

Надійність

Користувач повинен бути впевнений, що він вносить депозит, укладає ставки на спорт і надає свої особисті дані легальному букмекеру, а не шахраю. Іншими словами, ви повинні бути впевнені, що вас не обдурять. Усі згадані у цій статті найкращі букмекерські контори давно функціонують на ринку та перевірені часом. Якщо й виникають якісь проблеми, то вони вирішуються через звернення до служби підтримки.

Легальний букмекер повинен захищати своїх клієнтів від зловмисників, тому вони вживають усіх необхідних заходів для захисту від шахраїв. Користувач повинен процедуру ідентифікації, вислав документи для підтвердження своїх особистих даних, а також кожну грошову операцію він здійснює за допомогою двоетапної автентифікації, яка захищає обліковий запис клієнта. Ми спеціально підготували статтю, щоб ви змогли ознайомитись з легальними букмекерами України.

Депозит та виведення коштів

Кращі букмекерські контори України завжди дбають про те, щоб їхні клієнти мали можливість зробити депозит у різний спосіб, і щоб на це не витрачалося багато часу. Але ще важливіше, якщо ви можете виводити кошти миттєво. На жаль, не всі букмекерські контори здійснюють швидке виведення коштів, тому рекомендуємо вам уточнити на офіційній сторінці букмекера терміни виведення коштів, щоб потім для вас це не стало неприємним сюрпризом. Також із цим питанням можна звернутися до служби підтримки букмекера, щоб уточнити всі нюанси цієї процедури.

Загалом, можна вже резюмувати та сказати, що букмекерські контори Фавбет, Вбет, Паріматч та Фанспорт завжди швидко здійснюють грошові операції, хоча іноді бувають затримки при виведенні коштів, але це відбувається не дуже часто.

Найкращі-букмекерські-контори

Ширина лінії та глибина розпису

Чи варто уточнювати, що чим більше спортивних подій додано до лінії, тим краще? Найкращі букмекерські контори постійно намагаються приділяти увагу різним видам спорту та не зупинятися на досягнутій кількості. Іноді в лінії можна побачити все більше і більше видів спорту, а також все більше боїв, якщо йдеться про бокс та ММА. Кількість спортивних заходів – це ширина лінії. Чим більше спортивних подій у тому чи іншому розділі, тим ширша лінія.

Якщо говорити про бокс та ММА, то велика кількість боїв у цих розділах – це добре, але ще краще, якщо окрім перемоги того чи іншого бійця можна ставити на інші варіанти. Наприклад, вибрати у якому раунді завершиться бій, вгадати кількість раундів чи вибрати метод перемоги. Це глибина розпису. Чим більше варіантів для ставок на одну певну подію, тим глибша лінія. Це важливий параметр для боксу, тому що в цьому виді спорту часто бувають “місматчі”. Немає сенсу ставити на фаворита через низький коефіцієнт, але ситуація з розміром коефіцієнта змінюється, коли можна вибрати метод перемоги боксера (достроково або за очками). Кращі букмекерські контори України завжди роблять акцент на глибині розпису.

Коефіцієнти та маржа

Маржа – частка прийнятої суми, яку заробляє сам букмекерська контора, незалежно від результату ставки. Тобто маржа визначає скільки прибутку отримує букмекер зі ставок. Чим вище маржа, тим нижче коефіцієнт. За рахунок маржі букмекер завжди буде у плюсі на дистанції.

Тому звертайте увагу на цей показник під час вибору букмекера. Найкращі букмекерські контори постійно конкурують один з одним, тому коефіцієнти на різні події у них можуть відрізнятися. Буває так, що на бокс вигідно ставити в одній букмекерській конторі, а на ММА вигідніші коефіцієнти пропонує інша букмекерська контора. Залишайтеся з нами і дивитесь рейтинг букмекерів, щоб детальніше дізнатися про те, які коефіцієнти на ставки на бокс та ММА пропонують кращі букмекерські контори України.

Зв'язок зі службою підтримки

У цій статті вже неодноразово наголошувалося на тому, що будь-які проблеми чи питання вирішуються за допомогою звернення до служби підтримки. Найкращі букмекерські контори України дають можливість своїм клієнтам зв'язатися з ними в найкоротші терміни. Зі службою підтримки можна зв'язатися через онлайн-чат, електронну пошту або телефонний дзвінок. Як часто буває, питання букмекеру виникають постійно. Це може бути бажання користувача дізнатися про нюанси бонусів та акцій або гравець захоче дізнатися, чому його ставка ще не розрахована. Будь-яке питання можна задати оператору зі служби підтримки, і, як правило, найкращі букмекерські контори роблять все, щоб задовольнити запит користувача та вирішити будь-яку проблему.

служба підтримки

Ставки з мобільного пристрою

Сучасні реалії припускають, що значну частину життя людина проводить у смартфоні, тому найкращі букмекерські контори України дбають про те, щоби з мобільного пристрою було зручно робити ставки на спорт. Ставки на спорт з мобільного телефону можна робити двома способами:

  1. На мобільній версії сайту
  2. З мобільного додатка

Якщо вибирати з цих варіантів, варто зупинитися на мобільному додатку, так як мобільна версія сайту призначена для ознайомлення з букмекером і завантаження програми. Мобільна версія сайту у букмекерів практично не відрізняється від основної, а ось ставки зі смартфона дають зовсім інший досвід. У мобільному додатку додано всі можливості та функції офіційної версії, включаючи перегляд телетрансляцій. Провідні букмекери постійно покращують функціональні здібності мобільного додатка, усуваючи недоліки та удосконалюючи різні функції. Дізнайтеся, які додатки на ставки на спорт є найкрашими в Україні.

Прямі трансляції

Оскільки найкращі букмекери України пропонують укладати парі на величезну кількість спортивних заходів, вони дбають про висвітлення цих подій. Йдеться про прямі трансляції спортивних подій, включаючи футбол, бокс та ММА. Конкуренція між букмекерами також зводиться до того що кожен намагається проводити більше прямих ефірів, ніж конкурент. Від цього виграють лише любителі робити ставки на спорт та ті, хто полюбляє стежити за спортивними подіями у режимі реального часу.

Потрібно бути зареєстрованим користувачем у букмекерській конторі та мати кошти на ігровому рахунку, щоб з'явилася можливість дивитися телетрансляції. Прямі трансляції матчів або боїв дуже важливі для тих, хто спеціалізується на ставках в режимі LIVE, тому що з'являється можливість стежити за матчем або поєдинком, не залишаючи сайт або мобільний додаток, і в потрібний момент робити ставку. Складаючи рейтинг букмекерів, слід звертати увагу на цей пункт.

Бонуси та акції

Нових гравців найкращі букмекери України приваблюють різними бонусами та акціями. Пропозиції від букмекерів відрізняються одна від одної, але кожен із них пропонує новим клієнтам бонус за реєстрацію, що може підштовхнути гравця вибрати ту чи іншу букмекерську контору.

Рейтинг букмекерів: кращі букмекери України

А тепер детально пройдемося за списком букмекерів, згаданого на початку цієї статті.

Parimatch: перший номер в Україні

Якщо ви натрапите на рейтинг букмекерів в Україні, то більшість оглядачів поставить Паріматч на перше місце. Для цього є багато причин. Подивимося, наскільки відповідає ця БК вищевказаним критеріям, щоб очолювати найкращі букмекерські контори.

Рейтинг букмекерів паріматч

Надійність

Цю букмекерську контору засновано понад 25 років тому, а на території України вона функціонує легально, маючи відповідну ліцензію. За свою багаторічну історію БК Паріматч вийшла далеко за межі України, де й була започаткована. Ця компанія вийшла на світовий ринок і деякий час співпрацювала з легендою боксу Майком Тайсоном і найпопулярнішим бійцем ММА Конором МакГрегором, уклавши з ними рекламні контракти.

Депозит та виведення коштів

Після реєстрації на сайті у вас з'явиться можливість робити ставки на спорт, але для цього потрібно зробити перший депозит, використовуючи різні платіжні системи:

  • Карти міжнародних систем Visa, Mastercard
  • Мобільні оператори Vodafone, Київстар та Lifecell
  • Гаманці для криптовалют

Ширина ліній та глибина розпису

Тут нас цікавить тільки бокс і ММА, а з цими видами спорту у Парі Матч справи йдуть чудово. Ця компанія одна з перших почала приділяти належну увагу бойовим видам спорту. Лінія на бокс та ММА досить широка, а бої у розділи додаються задовго до початку боїв.

Бонуси та акції

Хорошу бонусну систему пропонує БК Парі Матч, а щоб ознайомитися з усіма пропозиціями пройдіть на офіційний сайт букмекера. Не забудьте під час реєстрації ввести Парiматч промокод, щоб отримати ще більше бонусів.

БК Парі Матч

Коефіцієнти та маржа

Коефіцієнти на бокс та ММА досить високі. Їх не можна назвати захмарними, але вони точно вищі за середні. Маржа на бокс коливається від 4 до 6%. Це хороший показник для регулярних ставок на бокс та ММА.

Мобільний додаток

Щодо дизайну, то до мобільного додатку потрібно звикнути, якщо ви раніше ставили на офіційному сайті букмекера. Але з точки зору функціональності, додаток працює відмінно. У рейтинг букмекерів БК Паріматч займає лідируючу позицію також завдяки додатку.

Favbet: одразу за лідером

Які ще є найкращі букмекерські контори України? Багато хто відразу назве Фавбет і зробить це не просто так.

Надійність

Одна з найстаріших букмекерських контор України, але вона заснована на кілька років пізніше, ніж Париматч. Функціонуючи з 1999 року, Фавбет не переставав розвиватись. Наразі ця контора легально функціонує на території України.

найкращі букмекерські контори України

Депозит та виведення коштів

Ввести кошти на свій ігровий рахунок можна тими самими способами, що ми вказували вище. Можуть бути несуттєві відмінності, але усі кращі букмекерські контори України надають аналогічні способи для введення та виведення коштів. Для депозиту вистачить пройти процедуру реєстрації, а для виведення коштів потрібно ідентифікувати свої особисті дані.

Ширина ліній та глибина розпису

Фавбет жодним чином не поступається шириною ліній своєму прямому конкуренту, а на деякі боксерські поєдинки і бої ММА коефіцієнти вищі, ніж у лідера цього рейтингу. Але з додаванням подій до лінії є певні проблеми. Наприклад, номерні турніри UFC додаються до лінії заздалегідь, але представлені лише головні бої. Інші поєдинки теж додаються, але вже ближче до початку події.

Бонуси та акції

Введіть Фавбет промокод під час реєстрації, щоб отримати грошову винагороду за перший депозит. Інші бонуси та акції вказані на офіційному сайті букмекера.

Бонуси та акції фавбет

Коефіцієнти та маржа

Невисока маржа та хороші коефіцієнти на бокс та ММА. Коротке резюме БК Фавбет щодо бойових видів спорту.

Мобільний додаток

Відмінний функціонал та є всі функції, які доступні на основному сайті букмекера. При хорошому з'єднанні інтернету ставки із смартфону робити швидше та зручніше.

Вбет: альтернативний варіант

Найкращі букмекерські контори продовжують розвиватися та заявляти про себе. Компанія Вбет досить давно заснована, але нещодавно почала заявляти про себе.

Компанія Вбет

Надійність

Як свідчать офіційні джерела, БК Вбет, як і решта кращих букмекерських контор з цього огляду, працює в Україні на легальних підставах. Заснована компанія у 2003 році.

Депозит та виведення коштів

Не будемо повторюватися щодо цього пункту, оскільки всі методи поповнення рахунку і виведення коштів приблизно однакові.

Ширина ліній та глибина розпису

Відразу хочеться відзначити один із мінусів БК Вбет. Справа в тому, що незручно шукати турніри UFC. Як тільки вибрав вкладку “ММА”, вискакують розділи багатьох промоушенів, включаючи UFC, а ось після натискання на UFC випадає відразу весь список боїв, і важко одразу побачити, де вказана назва турніру. Але є й плюси, що стосуються ширини ліній. Подій зі світу ММА тут досить багато.

Бонуси та акції

Куди ж без бонусів та промокодів? Найкращі букмекерські контори не забувають залучати нових гравців, і цей букмекер не став винятком. Пропонуємо вам запровадити Вбет промокод під час реєстрації та отримати бонус за депозит.

Бонуси та акції вбет

Коефіцієнти та маржа

Найкращі букмекерські контори намагаються залучати клієнтів високими коефіцієнтами, але й про свій особистий заробіток вони не забувають. Маржа в БК Вбет на бокс та ММА вища, ніж у лідерів цього списку, тому й коефіцієнти можна назвати середніми.

Мобільний додаток

Ось тут Вбет спробувала виділитися серед конкурентів, і, мабуть, це вдалося зробити. Незвичайний та зручний дизайн точно виділяється, але і з функціоналом тут все гаразд.

Fansport: молодий букмекер

Найкращі букмекерські контори поповнюються новими кандидатами. Фанспорт хоч і заснований понад п'ять років тому, але лише зараз букмекерська контора вривається на букмекерський ринок.

Фанспорт

Надійність

Цей букмекер був заснований у 2016 році, але лише нещодавно БК Фанспорт можна внести до категорії “Найкращі букмекерські контори”.

Коефіцієнти та маржа

Поміняємо пункти місцями, розпочавши одразу з переваг. Коефіцієнти – це переваги цієї БК. Не всі найкращі букмекерські контори можуть конкурувати з Фанспортом у цьому компоненті. Зараз ми говоримо про ставки на бокс та змішані єдиноборства.

Ширина ліній та глибина розпису

Проблем із шириною лінії та глибиною розпису на бокс та змішаний стиль немає, але виникають проблеми з пошуком цих подій. Дуже незвично і незручно шукати цікаві для вас події. Це справа звички, але навігація сайту може вас злякати.

Мобільний додаток

Мобільний додаток точно зручніший, ніж основна версія. Якщо є можливість завантажити програму на смартфон або планшет, скористайтеся цією можливістю.

Бонуси та акції

Фанспорт промокоду можна активувати під час реєстрації або в особистому кабінеті. З основними бонусними пропозиціями можете ознайомитись самостійно на офіційному сайті букмекера.

Висновки:

Тільки вам вирішувати, яку букмекерську контору вибрати. Але рекомендуємо після ознайомлення з оглядом БК зайти на різні форуми, щоб почитати відгуки від гравців. Сфокусуйте увагу на негативних відгуках, щоб зрозуміти, чи підходить вам та чи інша букмекерська контора.

On 07.02.2023